9.10.2018 Gala Finałowa Konkursu Nauczyciel Roku 2018

UDOSTĘPNIENIA
WYŚWIETLENIA

Gala Finałowa Konkursu odbędzie się 9 października (wtorek) o godz. 12.00 w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie. Wtedy dowiemy się, kto zostanie Nauczycielem Roku 2018, kto dostanie równorzędne Wyróżnienia (dwie osoby), a kto będzie uhonorowany tytułem Nominowany w Konkursie. Placówki wszystkich finalistów otrzymają certyfikaty „Szkoła na medal”.

Nauczyciel Roku to jedyny taki konkurs w Polsce. Laureaci porównują zdobywane nagrody do Oscarów i medali olimpijskich. Niezwykłe jest to, że kandydatów do tytułu zgłaszają najczęściej uczniowie, rodzice, inni nauczyciele, a bywa że całe społeczności szkolne.

Organizatorem Konkursu jest tygodnik oświatowy „Głos Nauczycielski” (www.glos.pl).

FOTO: Finał konkursu 2018