Władze

Sekretariat Zarządu Głównego ZNP w kadencji 2014-2019

Sławomir Broniarz

prezes ZNP
tel. (22) 318-92-17, 318-92-18
fax (22) 318-92-19

Krzysztof Baszczyński

wiceprezes ZG ZNP
tel. (22) 318-92-72
fax (22) 318-92-74

Grzegorz Gruchlik

wiceprezes ZG ZNP
tel. (22) 318-92-71
fax (22) 318-92-74

Prezydium Zarządu Głównego ZNP w kadencji 2014-2019

  1. Broniarz Sławomir – prezes ZNP
  2. Baszczyński Krzysztof – wiceprezes ZG ZNP
  3. Gruchlik Grzegorz – wiceprezes ZG ZNP
  4. Chodubska Mirosława
  5. Czarnowski Jarosław
  6. Ćwiek Marek
  7. Janiszewska Teresa
  8. Karwowska Mirosława
  9. Kołtunowicz Wanda
  10. Korczak Tomasz
  11. Koziński Janusz
  12. Mania Bożena
  13. Markowska Elżbieta
  14. Piekarz Kazimierz
  15. Rak Janusz
  16. Ralska Grażyna
  17. Rezler Jadwiga Aleksandra
  18. Wąsala Joanna

Zarząd Główny ZNP w kadencji 2014-2019

  1. Broniarz Sławomir – prezes ZNP
  2. Adaszewski Wojciech – Okręg Wielkopolski
  3. Agrest Tadeusz – Okręg Wielkopolski
  4. Baszczyński Krzysztof – Okręg Łódzki
  5. Bąba Grażyna – Krajowa Sekcja Pracowników Administracji i Obsługi
  6. Błasiński Zbigniew – Okręg Świętokrzyski
  7. Boroń Arkadiusz – Okręg Małopolski
  8. Branicki Tomasz – Okręg Warmińsko-Mazurski
  9. Chełchowska Teresa – Okręg Zachodniopomorski
  10. Chodubska Mirosława – Okręg Dolnośląski
  11. Wacławik Ksenia / Chojak Krzysztof – Okręg Opolski
  12. Czarnowski Jarosław – Okręg Kujawsko-Pomorski
  13. Ćwiek Marek – Okręg Łódzki
  14. Fabryczny Marek – Okręg Śląski
  15. Gościniak Piotr – Okręg Wielkopolski
  16. Gruchlik Grzegorz – Okręg Kujawsko-Pomorski
  17. Gryguć Andrzej – Okręg Podlaski
  18. Hübner Marian – Okręg Dolnośląski
  19. Janiszewska Teresa – Krajowa Sekcja Emerytów i Rencistów
  20. Jasiowska Bożena – Okręg Świętokrzyski
  21. Jędryczkowska Maria – Krajowa Sekcja Emerytów i Rencistów
  22. Karwowska Mirosława – Krajowa Sekcja Pracowników Administracji i Obsługi
  23. Kielar Jerzy – Okręg Podkarpacki
  24. Kłak Stanisław – Okręg Podkarpacki
  25. Kołos Aleutyna – Okręg Podlaski
  26. Kołtunowicz Wanda – Okręg Świętokrzyski
  27. Korbal Maria – Okręg Mazowiecki
  28. Korczak Tomasz – Okręg Mazowiecki
  29. Kościelniak Maria – Okręg Wielkopolski
  30. Kowalak Ewa – Okręg Mazowiecki
  31. Kowalik Ryszard – Okręg Kujawsko-Pomorski
  32. Koziński Janusz – Okręg Warmińsko-Mazurski
  33. Kupczak Andrzej – Okręg Dolnośląski
  34. Kurzawa Dorota – Okręg Mazowiecki
  35. Lang Robert – Okręg Małopolski
  36. Lewandowska Róża – Okręg Kujawsko-Pomorski
  37. Lewicki Tomasz – Okręg Pomorski
  38. Mania Bożena – Okręg Lubuski
  39. Markowska Elżbieta – Okręg Pomorski
  40. Mastalerz Aneta – CKMN
  41. Mazur Marta – Okręg Podkarpacki
  42. Mazurek Stanisław – Okręg Dolnośląski
  43. Michalak Alina – Okręg Śląski
  44. Młynarski Adam – Okręg Łódzki
  45. Niedbała Ewa – Okręg Śląski
  46. Olszewska Jolanta – Okręg Lubuski
  47. Piekarz Kazimierz – Okręg Śląski
  48. Pudło Michał / Poloczek Jan – Krajowa Sekcja Emerytów i Rencistów
  49. Popińska Małgorzata – Okręg Śląski
  50. Rak Janusz – Rada Szkolnictwa Wyższego i Nauki
  51. Ralska Grażyna – Okręg Małopolski
  52. Rezler Jadwiga Aleksandra – Okręg Śląski
  53. Różycki Stanisław – Rada Szkolnictwa Wyższego i Nauki
  54. Sala Dariusz – Rada Szkolnictwa Wyższego i Nauki
  55. Sidoruk Teresa – Okręg Lubelski
  56. Sikora Grzegorz – Okręg Śląski
  57. Sobiborowicz Wanda – Okręg Opolski
  58. Sosnowski Adam – Okręg Lubelski
  59. Stachańczyk Henryka – Okręg Śląski
  60. Stalmach-Krzyworzeka Maria – Okręg Małopolski
  61. Stępień Halina – Okręg Podkarpacki
  62. Suchań Ewa – Okręg Lubelski
  63. Szczerba Janusz – Rada Szkolnictwa Wyższego i Nauki
  64. Szmeja Maria – Okręg Mazowiecki
  65. Szulc Jolanta – Okręg Pomorski
  66. Tomaszewski Lucjan – Okręg Lubelski
  67. Wąsala Joanna – Okręg Wielkopolski
  68. Woźniak Urszula – Okręg Mazowiecki
  69. Wyraz Zbigniew – Krajowa Sekcja Pracowników Administracji i Obsługi
  70. Ziółkowska Ewa – Okręg Łódzki
  71. Zygmunt Adam – Okręg Zachodniopomorski

Prezydium Głównej Komisji Rewizyjnej ZNP w kadencji 2014-2019

  1. Matusiak Kazimierz – przewodniczący
  2. Ormianin Roman – zastępca przewodniczącego
  3. Składowski Stanisław – sekretarz
  4. Marcinkowska Anna
  5. Bednarski Adam / Rogulski Paweł

Główna Komisja Rewizyjna ZNP w kadencji 2014-2019

  1. Matusiak Kazimierz – Okręg Kujawsko-Pomorski – przewodniczący
  2. Bednarski Adam – Okręg Warmińsko-Mazurski
  3. Bogusławski Aleksander – KSPAiO ZNP
  4. De-Mezer Zbigniew – Okręg Podlaski
  5. Gulcz Marian – Okręg Wielkopolski
  6. Jaworski Stanisław – Okręg Małopolski
  7. Kuncewicz Maria – KSEiR ZNP
  8. Leśko Anna – Okręg Lubuski
  9. Łotecka Alicja – Okręg Opolski
  10. Marcinkowska Anna – Okręg Lubelski
  11. Nowicki Romuald – Okręg Podkarpacki
  12. Ormianin Roman – Okręg Pomorski
  13. Rogulski Paweł – Okręg Mazowiecki
  14. Sikorski Jan – RSzWiN ZNP
  15. Składowski Stanisław – Okręg Łódzki
  16. Soroka Andrzej – Okręg Świętokrzyski
  17. Szczotka Stanisława – Okręg Śląski
  18. Tomczuk Arkadiusz – Okręg Dolnośląski

Krajowa Sekcja Emerytów i Rencistów ZNP w kadencji 2014-2019

Członkowie Prezydium KSEiR ZNP:

  1. Janiszewska Teresa – przewodnicząca
  2. Jędryczkowska Maria – wiceprzewodnicząca
  3. Bryg Halina – członek Prezydium
  4. Pudło Michał / Dworecki Zbigniew – członek Prezydium
  5. Małkiewicz Irena – członek Prezydium
  6. Masiak Elżbieta – członek Prezydium
  7. Szymkiewicz Marianna – członek Prezydium

Członkowie Zarządu KSEiR ZNP:

  1. Janiszewska Teresa – przewodnicząca
  2. Jędryczkowska Maria – wiceprzewodnicząca
  3. Bryg Halina – członek Prezydium
  4. Pudło Michał / Dworecki Zbigniew – członek Prezydium
  5. Małkiewicz Irena – członek Prezydium
  6. Masiak Elżbieta – członek Prezydium
  7. Szymkiewicz Marianna – członek Prezydium
  8. Barańska Maria
  9. Buda Bronisław
  10. Cios Irena
  11. Frudko Zofia
  12. Jankowski Marian
  13. Kowalska Teresa
  14. Kwaśniewska Krystyna
  15. Olszewska Halina
  16. Pawłowska Helena
  17. Straszewski Jan
    —————————————————————-
  18. Fuchs Adam – honorowy przewodniczący KSEiR ZNP

Członek Głównej Komisji Rewizyjnej ZNP (biorący udział w posiedzeniach Zarządu KSEiR ZNP):

  1. Kuncewicz Maria

Członkowie Zarządu Głównego ZNP:

  1. Janiszewska Teresa
  2. Jędryczkowska Maria
  3. Pudło Michał / Poloczek Jan

Krajowa Sekcja Pracowników Administracji i Obsługi ZNP w kadencji 2014-2019

Członkowie Prezydium KSPAiO ZNP:

  1. Karwowska Mirosława – przewodnicząca
  2. Balcerowicz Alina
  3. Bąba Grażyna
  4. Bojar Elżbieta
  5. Dwornik Bożena
  6. Stelmach Ewa

Członkowie Zarządu KSPAiO ZNP:

  1. Karwowska Mirosława – przewodnicząca
  2. Balcerowicz Alina
  3. Bąba Grażyna
  4. Bojar Elżbieta
  5. Derlecka Bronisława
  6. Dwornik Bożena
  7. Kmiecik  Marek
  8. Kowalik Hanna
  9. Krzykowski Józef
  10. Kwiatkowski Józef
  11. Plucińska Lucyna
  12. Stelmach Ewa
  13. Wieszczak Urszula
  14. Wiktor Barbara
  15. Wojtczak Krystyna
  16. Wyraz Zbigniew
  17. Żurawska Barbara

Członek Głównej Komisji Rewizyjnej ZNP (biorący udział w posiedzeniach Zarządu KSPAiO ZNP):

  1. Bogusławski  Aleksander

Członkowie Zarządu Głównego ZNP:

  1. Bąba Grażyna
  2. Karwowska Mirosława
  3. Wyraz Zbigniew

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na listę odbiorców newslettera.. Obiecujemy nie spamować!

FreshMail.pl