Władze

Sekretariat Zarządu Głównego ZNP w kadencji 2014-2019

Sławomir Broniarz

prezes ZNP
tel. (22) 318-92-17, 318-92-18
fax (22) 318-92-19

Krzysztof Baszczyński

wiceprezes ZG ZNP
tel. (22) 318-92-72
fax (22) 318-92-74

Grzegorz Gruchlik

wiceprezes ZG ZNP
tel. (22) 318-92-71
fax (22) 318-92-74

Prezydium Zarządu Głównego ZNP w kadencji 2014-2019

  1. Broniarz Sławomir – prezes ZNP
  2. Baszczyński Krzysztof – wiceprezes ZG ZNP
  3. Gruchlik Grzegorz – wiceprezes ZG ZNP
  4. Chodubska Mirosława
  5. Czarnowski Jarosław
  6. Ćwiek Marek
  7. Janiszewska Teresa
  8. Kołtunowicz Wanda
  9. Korczak Tomasz
  10. Koziński Janusz
  11. Mania Bożena
  12. Markowska Elżbieta
  13. Piekarz Kazimierz
  14. Rak Janusz
  15. Ralska Grażyna
  16. Rezler Jadwiga Aleksandra
  17. Wąsala Joanna

Zarząd Główny ZNP w kadencji 2014-2019

  1. Broniarz Sławomir – prezes ZNP
  2. Adaszewski Wojciech / Elżbieta Kaczorowska – Okręg Wielkopolski
  3. Agrest Tadeusz – Okręg Wielkopolski
  4. Baszczyński Krzysztof – Okręg Łódzki
  5. Bąba Grażyna – Krajowa Sekcja Pracowników Administracji i Obsługi
  6. Błasiński Zbigniew – Okręg Świętokrzyski
  7. Boroń Arkadiusz – Okręg Małopolski
  8. Branicki Tomasz – Okręg Warmińsko-Mazurski
  9. Chełchowska Teresa – Okręg Zachodniopomorski
  10. Chodubska Mirosława – Okręg Dolnośląski
  11. Wacławik Ksenia / Chojak Krzysztof – Okręg Opolski
  12. Czarnowski Jarosław – Okręg Kujawsko-Pomorski
  13. Ćwiek Marek – Okręg Łódzki
  14. Fabryczny Marek – Okręg Śląski
  15. Gościniak Piotr – Okręg Wielkopolski
  16. Gruchlik Grzegorz – Okręg Kujawsko-Pomorski
  17. Gryguć Andrzej – Okręg Podlaski
  18. Hübner Marian – Okręg Dolnośląski
  19. Janiszewska Teresa – Krajowa Sekcja Emerytów i Rencistów
  20. Jasiowska Bożena – Okręg Świętokrzyski
  21. Jędryczkowska Maria – Krajowa Sekcja Emerytów i Rencistów
  22. Kielar Jerzy – Okręg Podkarpacki
  23. Kłak Stanisław – Okręg Podkarpacki
  24. Kołos Aleutyna – Okręg Podlaski
  25. Kołtunowicz Wanda – Okręg Świętokrzyski
  26. Korbal Maria – Okręg Mazowiecki
  27. Korczak Tomasz – Okręg Mazowiecki
  28. Kościelniak Maria – Okręg Wielkopolski
  29. Kowalak Ewa – Okręg Mazowiecki
  30. Kowalik Ryszard – Okręg Kujawsko-Pomorski
  31. Koziński Janusz – Okręg Warmińsko-Mazurski
  32. Kupczak Andrzej – Okręg Dolnośląski
  33. Kurzawa Dorota – Okręg Mazowiecki
  34. Lang Robert – Okręg Małopolski
  35. Lewandowska Róża – Okręg Kujawsko-Pomorski
  36. Lewicki Tomasz – Okręg Pomorski
  37. Mania Bożena – Okręg Lubuski
  38. Markowska Elżbieta – Okręg Pomorski
  39. Mastalerz Aneta – CKMN
  40. Mazur Marta – Okręg Podkarpacki
  41. Mazurek Stanisław – Okręg Dolnośląski
  42. Michalak Alina – Okręg Śląski
  43. Młynarski Adam – Okręg Łódzki
  44. Niedbała Ewa – Okręg Śląski
  45. Olszewska Jolanta – Okręg Lubuski
  46. Piekarz Kazimierz – Okręg Śląski
  47. Pudło Michał / Poloczek Jan – Krajowa Sekcja Emerytów i Rencistów
  48. Popińska Małgorzata – Okręg Śląski
  49. Rak Janusz – Rada Szkolnictwa Wyższego i Nauki
  50. Ralska Grażyna – Okręg Małopolski
  51. Rezler Jadwiga Aleksandra – Okręg Śląski
  52. Różycki Stanisław – Rada Szkolnictwa Wyższego i Nauki
  53. Sala Dariusz – Rada Szkolnictwa Wyższego i Nauki
  54. Sidoruk Teresa – Okręg Lubelski
  55. Sikora Grzegorz – Okręg Śląski
  56. Sobiborowicz Wanda – Okręg Opolski
  57. Sosnowski Adam – Okręg Lubelski
  58. Stachańczyk Henryka – Okręg Śląski
  59. Stalmach-Krzyworzeka Maria – Okręg Małopolski
  60. Stępień Halina – Okręg Podkarpacki
  61. Suchań Ewa – Okręg Lubelski
  62. Szczerba Janusz – Rada Szkolnictwa Wyższego i Nauki
  63. Szmeja Maria – Okręg Mazowiecki
  64. Szulc Jolanta – Okręg Pomorski
  65. Tomaszewski Lucjan – Okręg Lubelski
  66. Wąsala Joanna – Okręg Wielkopolski
  67. Woźniak Urszula – Okręg Mazowiecki
  68. Wyraz Zbigniew – Krajowa Sekcja Pracowników Administracji i Obsługi
  69. Ziółkowska Ewa – Okręg Łódzki
  70. Zygmunt Adam – Okręg Zachodniopomorski

Prezydium Głównej Komisji Rewizyjnej ZNP w kadencji 2014-2019

  1. Matusiak Kazimierz – przewodniczący
  2. Ormianin Roman – zastępca przewodniczącego
  3. Składowski Stanisław – sekretarz
  4. Marcinkowska Anna
  5. Bednarski Adam / Rogulski Paweł

Główna Komisja Rewizyjna ZNP w kadencji 2014-2019

  1. Matusiak Kazimierz – Okręg Kujawsko-Pomorski – przewodniczący
  2. Bednarski Adam – Okręg Warmińsko-Mazurski
  3. Bogusławski Aleksander – KSPAiO ZNP
  4. De-Mezer Zbigniew – Okręg Podlaski
  5. Gulcz Marian – Okręg Wielkopolski
  6. Jaworski Stanisław – Okręg Małopolski
  7. Kuncewicz Maria – KSEiR ZNP
  8. Leśko Anna – Okręg Lubuski
  9. Łotecka Alicja – Okręg Opolski
  10. Marcinkowska Anna – Okręg Lubelski
  11. Nowicki Romuald – Okręg Podkarpacki
  12. Ormianin Roman – Okręg Pomorski
  13. Rogulski Paweł – Okręg Mazowiecki
  14. Sikorski Jan – RSzWiN ZNP
  15. Składowski Stanisław – Okręg Łódzki
  16. Soroka Andrzej – Okręg Świętokrzyski
  17. Szczotka Stanisława – Okręg Śląski
  18. Tomczuk Arkadiusz – Okręg Dolnośląski

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na listę odbiorców newslettera.. Obiecujemy nie spamować! Zapoznaj się z naszą polityką przetwarzania danych osobowych.

FreshMail.pl