Władze

Sekretariat Zarządu Głównego ZNP w kadencji 2019-2024

Sławomir Broniarz

prezes ZNP
tel. (22) 318-92-17, 318-92-18
fax (22) 318-92-19

Krzysztof Baszczyński

wiceprezes ZG ZNP
tel. (22) 318-92-72
fax (22) 318-92-74

Grzegorz Gruchlik

wiceprezes ZG ZNP
tel. (22) 318-92-71
fax (22) 318-92-24

Prezydium Zarządu Głównego ZNP w kadencji 2019-2024

  1. Broniarz Sławomir – prezes ZNP
  2. Baszczyński Krzysztof – wiceprezes ZG ZNP
  3. Gruchlik Grzegorz – wiceprezes ZG ZNP
  4. Boroń Arkadiusz
  5. Chodubska Mirosława
  6. Ćwiek Marek
  7. Dworecki Zbigniew
  8. Dwornik Bożena
  9. Gryguć Andrzej
  10. Kempski Jacek
  11. Kłak Stanisław
  12. Kołtunowicz Wanda
  13. Korczak Tomasz
  14. Kowzan Małgorzata
  15. Koziński Janusz
  16. Mania Bożena
  17. Markowska Elżbieta
  18. Rezler Jadwiga Aleksandra
  19. Sobiborowicz Wanda
  20. Sosnowski Adam
  21. Szczerba Janusz
  22. Szczęsny Wojciech

Zarząd Główny ZNP w kadencji 2019-2024

  1. Broniarz Sławomir – prezes ZNP
  2. Baszczyński Krzysztof – Okręg Łódzki
  3. Błasiński Zbigniew – Okręg Świętokrzyski
  4. Boroń Arkadiusz – Okręg Małopolski
  5. Branicki Tomasz – Okręg Warmińsko-Mazurski
  6. Busłajew Agata – Okręg Mazowiecki
  7. Chełchowska Teresa – Okręg Zachodniopomorski
  8. Chodubska Mirosława – Okręg Dolnośląski
  9. Chojak Krzysztof – Okręg Opolski
  10. Czyżewski Cezary – RSzWiN
  11. Ćwiek Marek – Okręg Łódzki
  12. Dworecki Zbigniew – KSEiR
  13. Dwornik Bożena – KSPAiO
  14. Faksa-Lerch Izabela – Okręg Śląski
  15. Gac-Sufleta Sylwia – Okręg Dolnośląski
  16. Gościniak Piotr – Okręg Wielkopolski
  17. Gruchlik Grzegorz – Okręg Kujawsko-Pomorski
  18. Gryguć Andrzej – Okręg Podlaski
  19. Hawrus Alicja – Okręg Warmińsko-Mazurski
  20. Herzyk Gabriela – Okręg Śląski
  21. Jasiowska Bożena – Okręg Świętokrzyski
  22. Kempski Jacek – Okręg Kujawsko-Pomorski
  23. Kisielewski Roman – Okręg Małopolski
  24. Kłak Stanisław – Okręg Podkarpacki
  25. Kołtunowicz Wanda – Okręg Świętokrzyski
  26. Korczak Tomasz – Okręg Mazowiecki
  27. Kościelniak-Mucha Barbara – RSzWiN
  28. Kowalak Ewa – Okręg Mazowiecki
  29. Kowalik Piotr – Okręg Wielkopolski
  30. Kowzan Małgorzata – Okręg Wielkopolski
  31. Koziński Janusz – Okręg Warmińsko-Mazurski
  32. Książek Edyta – Okręg Śląski
  33. Kurzawa Dorota – Okręg Mazowiecki
  34. Lepper Szymon – CKMN
  35. Lewandowska Róża – Okręg Kujawsko-Pomorski
  36. Lewicki Tomasz – Okręg Pomorski
  37. Mania Bożena – Okręg Lubuski
  38. Markowska Elżbieta – Okręg Pomorski
  39. Mastalerz Aneta – Okręg Śląski
  40. Mikulska Elżbieta Ewa – Okręg Podlaski
  41. Młynarski Adam – Okręg Łódzki
  42. Molska Alina – Okręg Pomorski
  43. Mroczkowski Dariusz – Okręg Kujawsko-Pomorski
  44. Niewęgłowski Andrzej – Okręg Lubelski
  45. Nowak Dorota – Okręg Wielkopolski
  46. Oleksy Iwona – Okręg Małopolski
  47. Pilz Jarosław – Okręg Lubuski
  48. Pokrywka Małgorzata – Okręg Dolnośląski
  49. Popińska Małgorzata – Okręg Śląski
  50. Rezler Jadwiga Aleksandra – Okręg Śląski
  51. Rosołek Stefania – Okręg Wielkopolski
  52. Sobiborowicz Wanda – Okręg Opolski
  53. Sosnowski Adam – Okręg Lubelski
  54. Stasiak Celina – Okręg Lubelski
  55. Stelmach Ewa – KSPAiO
  56. Stępień Halina – Okręg Podkarpacki
  57. Straszewski Jan – KSEiR
  58. Suchań Ewa – Okręg Lubelski
  59. Szczerba Janusz – RSzWiN
  60. Szczęsny Wojciech – Okręg Zachodniopomorski
  61. Szczołko Anna – Okręg Podkarpacki
  62. Szczuka Zdzisław – Okręg Dolnośląski
  63. Szmeja Maria – Okręg Mazowiecki
  64. Trębacz Marian – Okręg Łódzki
  65. Trojanowska Aneta – RSzWiN
  66. Tyrna Leszek – Okręg Śląski
  67. Walicha Eliza – Okręg Podkarpacki
  68. Wilczyński Tomasz – Okręg Małopolski
  69. Witala-Sługa Ilona – Okręg Śląski
  70. Woźniak Urszula – Okręg Mazowiecki
  71. Woźniak Witold – Okręg Małopolski
  72. Zygmunt Adam – Okręg Zachodniopomorski

Prezydium Głównej Komisji Rewizyjnej ZNP w kadencji 2019-2024

  1. Marcinkowska Anna – przewodnicząca
  2. Bogusławski Aleksander
  3. Sikorski Jan
  4. Szczotka Stanisława

Główna Komisja Rewizyjna ZNP w kadencji 2019-2024

  1. Marcinkowska Anna – Okręg Lubelski – przewodnicząca
  2. Agrest Tadeusz – Okręg Wielkopolski
  3. Bartoszek Elżbieta – Okręg Łódzki
  4. Bednarski Adam – Okręg Warmińsko-Mazurski
  5. Bogusławski Aleksander – KSPAiO ZNP
  6. Carewicz Elżbieta – Okręg Podlaski
  7. Fiał Bogusława – Okręg Pomorski
  8. Gmerek Krystyna – Okręg Dolnośląski
  9. Kasperek Tadeusz – Okręg Małopolski
  10. Kater Wojciech – Okręg Kujawsko-Pomorski
  11. Kopczyński Piotr – Okręg Zachodniopomorski
  12. Kuncewicz Maria – KSEiR ZNP
  13. Mazur Marta – Okręg Podkarpacki
  14. Nisztor Stanisław – Okręg Mazowiecki
  15. Rola Ewa – Okręg Opolski
  16. Serafin Wiesław – Okręg Lubuski
  17. Sikorski Jan – RSzWiN ZNP
  18. Soroka Andrzej – Okręg Świętokrzyski
  19. Szczotka Stanisława – Okręg Śląski

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.