Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NASZ PATRONAT: Cudowny Chłopak – Biały Ptak

29 stycznia @ 8:00 am - 18 lutego @ 5:00 pm

  • Ekranizacja światowego bestsellera „CUDOWNY CHŁOPAK” porwała 1,5-milionową widownię w każdym wieku, dostarczając nie tylko znakomitej rozrywki, ale także wielkich wzruszeń i okazji do przemyśleń. Jej kontynuacja to kolejna niezwykła opowieść o potrzebie akceptacji, odwadze, miłości i walce o przetrwanie.
  • Najnowszy film twórcy nagrodzonych OSCARAMI hitów „MARZYCIEL” i „CZEKAJĄC NA WYROK”, a także przebojowych „WORLD WAR Z”, „QUANTUM OF SOLACE” i „KRZYSIU, GDZIE JESTEŚ?”! Nagrodzona OSCAREM HELEN MIRREN oraz znakomita GILLIAN ANDERSON w opowieści o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę.
  • reżyseria: Marc Forster
    gatunek: familijny
    obsada: Helen Mirren, Gillian Anderson, Bryce Gheisar, Olivia Ross, Orlando Schwerdt
    premiera: 2 lutego 2024 (Polska)
Minęło kilka lat od wydarzeń znanych z „Cudownego chłopaka”. Julien usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie małego Auggiego, próbuje odnaleźć się w liceum. Rozgoryczony, wściekły na cały świat, nie potrafi nawiązać kontaktu z rówieśnikami. Na życzliwość reaguje niechęcią. Nie umiejąc sobie poradzić z poczuciem winy izoluje się od szkolnej społeczności. Jego nieco ekscentryczna babcia wie jednak, że każdy zasługuje na drugą szansę. Postanawia podzielić się z Julienem poruszającą historią swojej młodości.

Jej niezwykłe losy są dowodem na to, że ten kto ma w sercu odwagę, życzliwość i otwartość na drugiego człowieka potrafi dokonać rzeczy, o które sam by siebie nie podejrzewał. Czy ta niezwykła historia miłości i walki o przetrwanie odmieni Juliena?

Szczegóły

Start:
29 stycznia @ 8:00 am
Koniec:
18 lutego @ 5:00 pm