Wydarzenia z 8 czerwca 2021

Cały dzień

Szkolenie unijne: Praktyka wystąpień

8 czerwca 2021 - 9 czerwca 2021

Szkolenie "Praktyka wystąpień, negocjacji, wywierania wpływu i skutecznego przeprowadzania swojego stanowiska w ramach dialogu społecznego" organizowane w ramach projektu: „Wsparcie dla przedstawicieli pracowników w instytucjach dialogu społecznego kluczem  wzmocnienia potencjału kluczowych partnerów społecznych w Polsce” współfinansowanego z środków Unii Europejskiej (8 - 9.02.2021).

9:00 am

Narada Prezesów Okręgów ZNP

8 czerwca 2021 @ 9:00 am - 11:30 pm

Posiedzenie on line.

11:00 am

Debata Edukacja Przyszłości

8 czerwca 2021 @ 11:00 am - 5:00 pm

8 czerwca prezes ZNP Sławomir Broniarz weźmie udział w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty „Edukacja Przyszłości”, która odbędzie się w Lublinie.

1:30 pm

Sejm: Posiedzenie komisji nt. edukacji włączającej

8 czerwca 2021 @ 1:30 pm - 3:00 pm

8 czerwca 2021 r. o godz. 13.30 odbędzie się posiedzenie sejmowej Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży (ENM) poświęcone reformie edukacji włączającej. Temat: Informacja Ministra Edukacji i Nauki na temat propozycji wdrożenia rozwiązań opisanych w dokumencie „Edukacja dla wszystkich”. W komisji weźmie udział wiceprezes ZG ZNP Krzysztof Baszczyński. Posiedzenie można oglądać on line za pośrednictwem strony internetowej Sejmu – link do transmisji TUTAJ.

+ Eksportuj wydarzenia