Ocena pracy: oświatowa „S” nie wie, co mówi

Z przykrością stwierdzamy, że oświatowa „Solidarność”, która w ostatnich dwóch latach nie protestowała przeciwko zmianom Anny Zalewskiej, nie uczestniczyła w pracach legislacyjnych, a na Zespole ds. statusu zawodowego entuzjastycznie podchodziła do propozycji Anny Zalewskiej, teraz dezinformuje nasze środowisko i działa na jego niekorzyść.

Chodzi o błędny komunikat oświatowej „Solidarności” (z dn. 22.08.2018) dotyczący oceny pracy nauczycieli! Informacje te mają jeden cel: uspokoić nastroje środowiska oświatowego.

Projekt MEN, który powstał z inspiracji oświatowej „S”, w niczym nie zmienia absurdalności nowego systemu oceniania. Wynika z niego, że:

  • aby otrzymać dodatek za wyróżniającą pracę trzeba będzie wystąpić o ocenę po trzech latach!
  • do czerwca 2020 roku wszyscy nauczyciele dyplomowani muszą zostać ocenieni, a nauczyciele mianowani do roku 2021.

Przypominamy, że to Anna Zalewska uzależniła awans i wysokość pensji od nowej oceny pracy!

Podziel się na:

POWIĄZANE WPISY

20.03.2026

3 proc. waloryzacja

Minister Edukacji oraz Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podpisały rozporządzenie określające...

Czytaj więcej

17.03.2026

Webinarium dla oddziałów ZNP

Temat: Opiniowanie arkuszy organizacji na rok 2026/2027 Kiedy? Gdzie? Teams Jak? Aby zarejestrować się na webinarium...

Czytaj więcej



KATEGORIE

COVID-19Edukacja włączającaFilmyInterweniujemyOgólne informacjeProtestReformyStatus zawodowyStatus zawodowy,ZniżkiZNP w mediachдопомагаємо вчителям

NAJNOWSZE WPISY