Rada Dialogu Społecznego o edukacji

28 stycznia o godz. 12.00 odbędzie się posiedzenie plenarne Rady Dialogu Społecznego w formie wideokonferencji. Jednym z tematów Rady jest „Informacja Ministra Edukacji i Nauki nt. planów resortu na rok 2021”. W ramach tego punktu prezes ZNP Sławomir Broniarz zapyta ministra edukacji m.in. o zdalne nauczanie i powrót do szkół, bezpieczeństwo nauczycieli i pracowników oświaty ( m.in. o testy i terminy szczepień), o zapowiadane zmiany podstawy programowej, wzrost wynagrodzeń, status zawodowy nauczycieli, możliwość przejścia na nauczanie hybrydowe (wspólny wniosek ZNP i OSKKO), sytuację nauczycieli i pracowników przedszkoli, plany resortu dotyczące reformy edukacji włączającej oraz odniesie się do bieżącej sytuacji w oświacie.

Podziel się na:

POWIĄZANE WPISY

26.06.2026

Zakończenie roku szkolnego – życzenia

Koleżanki i Koledzy, Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty! Dzisiaj uroczyste zakończenie roku szkolnego. W imieniu...

Czytaj więcej

15.06.2026

Wyniki ogólnopolskiego badania nt. ryzyka psychologicznego i stresu w zawodzie nauczyciela

Dobrostan nauczyciela nie jest kwestią poboczną ani luksusem – to jeden z filarów, na których opiera się dobra...

Czytaj więcej



KATEGORIE

COVID-19Edukacja włączającaFilmyInterweniujemyOgólne informacjeProtestReformyStatus zawodowyStatus zawodowy,ZniżkiZNP w mediachдопомагаємо вчителям

NAJNOWSZE WPISY