Rozmowy uzgodnieniowe i briefing prasowy

Dziś, 27 lutego br. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie przy ul. Limanowskiego 23 odbędzie się tzw. spotkanie uzgodnieniowe dotyczące projektu rozporządzenia płacowego MEN, w którym wezmą udział przedstawiciele związków zawodowych i minister edukacji.
Przedstawiciele ZNP i FZZ spotkają się z minister Anną Zalewską o godz. 14.00. Rozmowa będzie dotyczyła proponowanych przez MEN podwyżek od 1 kwietnia.

List ZNP do szefowej MEN w tej sprawie.

BRIEFING g. 13.40
O godz. 13.40 – tuż przed rozpoczęciem spotkania – zapraszamy na briefing prasowy wiceprezesa ZG ZNP Krzysztofa Baszczyńskiego i Sławomira Wittkowicza, przewodniczącego Wolnego Związku Zawodowego „Solidarność-Oświata” FZZ.
Miejsce briefingu: Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” (parter), godz. 13.40.
Zapraszamy!
Podziel się na:

POWIĄZANE WPISY

13.02.2026

Płace nauczycieli w 2026 roku – konferencja prasowa ZNP (13.02.2025)

3 proc. dla nauczycieli w 2026 roku? To za mało! Prezydium ZG ZNP stanowczo sprzeciwia się proponowanej w ustawie...

Czytaj więcej

11.02.2026

Stanowisko Prezydium ZG ZNP ws. wysokości wynagrodzeń w 2026 roku

10 lutego 2026 r. Prezydium ZG ZNP przyjęło Stanowisko wobec proponowanych zmian wysokości wynagrodzenia...

Czytaj więcej



KATEGORIE

COVID-19Edukacja włączającaFilmyInterweniujemyOgólne informacjeProtestReformyStatus zawodowyStatus zawodowy,ZniżkiZNP w mediachдопомагаємо вчителям

NAJNOWSZE WPISY