Seminarium dla uczestników projektu „Koordynatorzy działań edukacyjnych w zakładach pracy”

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-700x154.png

Informujemy, że w dniach 24-25 października w Warszawie odbędzie się seminarium dla wszystkich uczestników projektu „Koordynatorzy działań edukacyjnych w zakładach pracy” realizowanego wspólnie przez ZNP, OPZZ i szwedzką konfederację TCO. Miejsce realizacji szkolenia to hotel Arche, al. Krakowska 237 w Warszawie.

Trwają spotkania konsultacyjne modelu wypracowanego w ramach projektu „Koordynatorzy działań edukacyjnych w zakładach pracy” realizowanego wspólnie przez ZNP, OPZZ i szwedzką konfederację TCO.

Spotkania odbywają się w miastach wojewódzkich , poniżej harmonogram na listopad, zapraszamy!

LINKI DO REJESTRACJI NA SPOTKANIA:

NA SPOTKANIE W ZIELONEJ GÓRZE – 14 LISTOPADA, GODZINA 09.00: 

https://forms.gle/T9YY4k3tizWPsBNi7

NA SPOTKANIE W SZCZECINIE – 15 LISTOPADA, GODZINA 10.00: 

https://forms.gle/ociaKFcfvnxNLsHXA

NA SPOTKANIE W POZNANIU – 16 LISTOPADA, GODZINA 10.00: 

https://forms.gle/Vb7n95S5MVKMc3sA8

Podziel się na:

POWIĄZANE WPISY

17.06.2025

Zaproszenie na konferencję prasową ZNP 24 czerwca

Zapraszamy na konferencję prasową ZNP we wtorek 24 czerwca 2025 roku ok. godz. 13:30 po posiedzeniu Zarządu...

Czytaj więcej

16.06.2025

Czerwiec 2025 – wydarzenia

17.06 godz. 11:00 Grupa ds. awansu i oceny pracy nauczycieli w MEN Video na Facebooku po spotkaniu 18.06 godz. 10:00...

Czytaj więcej



KATEGORIE

COVID-19Edukacja włączającaFilmyInterweniujemyOgólne informacjeProtestReformyStatus zawodowyStatus zawodowy,ZniżkiZNP w mediachдопомагаємо вчителям

NAJNOWSZE WPISY