Strajk trwa od 8 kwietnia. Kontynuujemy protest, choć wiemy, że jest ciężko!
Wierzymy, że polska szkoła może być lepsza!
Walczymy o naszą godność!
Strajk trwa od 8 kwietnia. Kontynuujemy protest, choć wiemy, że jest ciężko!
Wierzymy, że polska szkoła może być lepsza!
Walczymy o naszą godność!
26.06.2026
Koleżanki i Koledzy, Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty! Dzisiaj uroczyste zakończenie roku szkolnego. W imieniu...
Czytaj więcej →
15.06.2026
Dobrostan nauczyciela nie jest kwestią poboczną ani luksusem – to jeden z filarów, na których opiera się dobra...
Czytaj więcej →15.06.2026
11.06.2026