Szacowanie wartości zamówienia – programy szkoleń

W celu ustalenia wartości zamówienia Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych (Lider projektu) i Związek Nauczycielstwa Polskiego (Partner) zwracają się z prośbą o oszacowanie wartości zadania polegającego na opracowaniu programów szkoleń wraz z ćwiczeniami i podręcznikami dla trenerów w ramach projektu „Wsparcie dla przedstawicieli pracowników w instytucjach dialogu społecznego kluczem wzmocnienia potencjału kluczowych partnerów społecznych w Polsce”.

W kolejnej procedurze, która będzie prowadzona w oparciu o zasadę konkurencyjności będzie prowadzony nabór na trenerów w ramach projektu, którzy poprowadzą szkolenia w oparciu o opracowane materiały.

Poniżej przesyłam link do treści ogłoszenia i załączników, w oparciu o które należy  przygotować programy szkoleń.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na listę odbiorców newslettera.. Obiecujemy nie spamować! Zapoznaj się z naszą polityką przetwarzania danych osobowych.