Akademia Młodego Związkowca

Pod koniec sierpnia rozpoczęła się trzecia edycja Akademii Młodego Związkowca ZNP. 22 sierpnia z młodymi nauczycielami i nauczycielkami w Gdańsku spotkał się prezes ZNP.

Akademia powstała z myślą o przygotowaniu młodych członków i członkiń ZNP do pełnienia funkcji liderów edukacyjnych i związkowych w swoich środowiskach. Pierwsza edycja AMZ miała miejsce w 2016 r., druga w 2017 r., a trzecia właśnie się rozpoczęła. 

 

Podziel się na:

POWIĄZANE WPISY

10.06.2025

Konferencja ZNP ws. wystąpienia do premiera

10 czerwca 2025 r. odbyła się konferencja prasowa ZNP poświęcona sytuacja nauczycieli i nauczycielek w kontekście...

Czytaj więcej

10.06.2025

Uchwała Prezydium ZG ZNP ws. wystąpienia do Prezesa Rady Ministrów

Uchwała nr 21/2025 Prezydium Zarządu Głównego Związku Nauczycielstwa Polskiego z 9 czerwca 2025 r. w sprawie...

Czytaj więcej



KATEGORIE

COVID-19Edukacja włączającaFilmyInterweniujemyOgólne informacjeProtestReformyStatus zawodowyStatus zawodowy,ZniżkiZNP w mediachдопомагаємо вчителям

NAJNOWSZE WPISY