Uchwała nr 23/2018 ZG ZNP z dnia 1 października 2018 r.

w sprawie włączenia Związku Nauczycielstwa Polskiego w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie do Związku Nauczycielstwa Polskiego

 

Działając na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 9, art. 72 ust. 1 oraz art. 74 ust. 1 Statutu ZNP, Zarząd Główny ZNP postanawia, co następuje:

§ 1

Włączyć Związek Nauczycielstwa Polskiego w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie do Związku Nauczycielstwa Polskiego w trybie przekształcenia w zakładową organizację ZNP – jednostkę organizacyjną ZNP posiadającą osobowość prawną. Włączony do Związku Nauczycielstwa Polskiego Związek Nauczycielstwa Polskiego w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie stosuje Statut Związku Nauczycielstwa Polskiego.

§ 2

Zobowiązuje się Związek Nauczycielstwa Polskiego w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie do złożenia wniosku o ujawnienie zmian wynikających z niniejszej uchwały w Krajowym Rejestrze Sądowym.

§ 3

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

za Zarząd Główny ZNP

/-/ Sławomir Broniarz
Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego

Powiązane Wpisy

Następny wpis

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na listę odbiorców newslettera.. Obiecujemy nie spamować! Zapoznaj się z naszą polityką przetwarzania danych osobowych.

FreshMail.pl