Uchwała nr 7/2019 ZG ZNP z dnia 19 marca 2019 r.

w sprawie włączenia Związku Nauczycielstwa Polskiego w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu do Związku Nauczycielstwa Polskiego

 

Działając na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 9, art. 72 ust. 1 oraz art. 74 ust. 1 Statutu ZNP, Zarząd Główny ZNP postanawia co następuje:

§ 1

Włączyć Związek Nauczycielstwa Polskiego w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu do Związku Nauczycielstwa Polskiego w trybie przekształcenia w zakładową organizację ZNP – jednostkę organizacyjną ZNP posiadającą osobowość prawną. Włączony do Związku Nauczycielstwa Polskiego, Związek Nauczycielstwa Polskiego w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, stosuje Statut Związku Nauczycielstwa Polskiego.

§ 2

Zobowiązuje się Związek Nauczycielstwa Polskiego w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu do złożenia wniosku o ujawnienie zmian wynikających z niniejszej uchwały w Krajowym Rejestrze Sądowym.

§ 3

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

za Zarząd Główny ZNP

/-/ Sławomir Broniarz
Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego

Powiązane Wpisy

Następny wpis

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na listę odbiorców newslettera.. Obiecujemy nie spamować! Zapoznaj się z naszą polityką przetwarzania danych osobowych.

FreshMail.pl