FILMY: Pierwsze czytanie obywatelskiej inicjatywy ZNP „Godne płace i wysoki prestiż nauczycieli” w Sejmie

Polecamy filmy:

Prezes ZNP prezentuje uzasadnienie do obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „Godne płace i wysoki prestiż nauczycieli” 

Prezes ZNP udziela odpowiedzi na pytania posłów i posłanek w trakcie pierwszego czytania obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej ZNP „Godne płace i wysoki prestiż nauczycieli”

Podziel się na:

POWIĄZANE WPISY

07.07.2026

Zaproszenie do składania ofert na usługi szkoleniowe w ramach projektu „Dialog PLUS – wzmocnienie potencjału partnerów społecznych w procesie monitorowania i stanowienia prawa”

W związku z realizacją projektu pn: „Dialog PLUS – wzmocnienie potencjału partnerów społecznych w procesie...

Czytaj więcej

01.07.2026

Manifestacja 31 sierpnia – informacja po konferencji prasowej ZNP

Zarząd Główny ZNP podjął decyzję o rozpoczęciu akcji protestacyjnej. Początkiem działań protestacyjnych...

Czytaj więcej



KATEGORIE

COVID-19Edukacja włączającaFilmyInterweniujemyOgólne informacjeProtestReformyStatus zawodowyStatus zawodowy,ZniżkiZNP w mediachдопомагаємо вчителям

NAJNOWSZE WPISY