Komunikat ZNP: Pracownicy oświaty, walczymy o Was!

Związek Nauczycielstwa Polskiego informuje, że trwające w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” negocjacje płacowe dotyczą wszystkich pracowników oświaty!

W negocjacjach ze stroną związkową uczestniczy między innymi minister Elżbieta Rafalska, która odpowiada za rozwiązania płacowe pracowników administracji i obsługi szkolnej. Rozmowy, które prowadzimy, dotyczą m.in. zmiany tabeli wynagrodzenia zasadniczego i wyłączenia dodatku stażowego z minimalnego wynagrodzenia. Dojdzie również do rozmów strony rządowej, samorządowej i związków zawodowych.

Bądźmy razem. Walczymy o Was!

 

 

Podziel się na:

POWIĄZANE WPISY

15.06.2026

Wyniki ogólnopolskiego badania nt. ryzyka psychologicznego i stresu w zawodzie nauczyciela

Dobrostan nauczyciela nie jest kwestią poboczną ani luksusem – to jeden z filarów, na których opiera się dobra...

Czytaj więcej

11.06.2026

Stres w zawodzie nauczyciela. Prezentacja wyników ogólnopolskiego badania – zaproszenie na konferencję prasową

Zapraszamy na konferencję prasową w poniedziałek 15 czerwca, podczas której przedstawiciele ZNP i UW po raz...

Czytaj więcej



KATEGORIE

COVID-19Edukacja włączającaFilmyInterweniujemyOgólne informacjeProtestReformyStatus zawodowyStatus zawodowy,ZniżkiZNP w mediachдопомагаємо вчителям

NAJNOWSZE WPISY