Ogólnopolska manifestacja pracowników oświaty

– Związek podjął decyzję o zorganizowaniu 21 kwietnia br. o godzinie 12.00 ogólnopolskiej manifestacji pracowników oświaty. Odbędzie się ona w Warszawie przed siedzibą Ministerstwa Edukacji Narodowej przy al. Szucha – poinformował dziś na konferencji prasowej (10.04) prezes ZNP, Sławomir Broniarz. – Nie jest to manifestacja „warszawska”, ale wszystkich nauczycieli z całego kraju. Wiem, że Anny Zalewskiej prawdopodobnie nie będzie tego dnia w budynku resortu edukacji, ale Anna Zalewska nie spotyka się z nami nawet wtedy, gdy jest w Warszawie – dodał.

MAMY DOŚĆ!

NISKICH ZAROBKÓW

ZŁEGO MINISTRA EDUKACJI

ZMIAN BEZ NASZEJ AKCEPTACJI

NISZCZENIA STATUSU ZAWODOWEGO

Polecamy artykuł Justyny Sucheckiej w „Gazecie Wyborczej” (tutaj)

Plakat (pobierz tutaj)

Nasze żądania (tutaj)

 

Podziel się na:

POWIĄZANE WPISY

15.06.2026

Wyniki ogólnopolskiego badania nt. ryzyka psychologicznego i stresu w zawodzie nauczyciela

Dobrostan nauczyciela nie jest kwestią poboczną ani luksusem – to jeden z filarów, na których opiera się dobra...

Czytaj więcej

11.06.2026

Stres w zawodzie nauczyciela. Prezentacja wyników ogólnopolskiego badania – zaproszenie na konferencję prasową

Zapraszamy na konferencję prasową w poniedziałek 15 czerwca, podczas której przedstawiciele ZNP i UW po raz...

Czytaj więcej



KATEGORIE

COVID-19Edukacja włączającaFilmyInterweniujemyOgólne informacjeProtestReformyStatus zawodowyStatus zawodowy,ZniżkiZNP w mediachдопомагаємо вчителям

NAJNOWSZE WPISY