Spotkanie z wicemarszałkiem Sejmu Piotrem Zgorzelskim

Dzisiaj rano rozmawialiśmy z wicemarszałkiem Sejmu Piotrem Zgorzelskim (PSL) o edukacji oraz o obywatelskich inicjatywach ustawodawczych:

– „Pensje nauczycieli z budżetu państwa”, która czeka w sejmowej zamrażalce na dalsze procedowanie

– oraz o obecnej #Inicjatywa2020 #GodnePłace, pod którą zbieramy podpisy.

Wcześniej, 18 lutego na ten temat rozmawialiśmy z wicemarszałkiem Sejmu Włodzimierzem Czarzastym (KP Lewica).

W najbliższym czasie zaplanowaliśmy spotkania z wicemarszałkami Sejmu ze wszystkich klubów parlamentarnych, by przedstawić założenia swojej inicjatywy i prosić o wsparcie dla niej.

Podziel się na:

POWIĄZANE WPISY

22.04.2026

Konferencja prasowa ws. inicjatywy i podatku

– Domagamy się podjęcia prac nad inicjatywą ZNP ws. wynagrodzeń i zmiany wysokości progów podatkowych...

Czytaj więcej

14.04.2026

Wystartowała czwarta edycja Akademii Młodego Związkowca i Lidera ZNP

Trzydziestoosobowa grupa rozpoczęła 10 kwietnia swoją przygodę z Akademią Młodego Związkowca i Lidera ZNP. To...

Czytaj więcej



KATEGORIE

COVID-19Edukacja włączającaFilmyInterweniujemyOgólne informacjeProtestReformyStatus zawodowyStatus zawodowy,ZniżkiZNP w mediachдопомагаємо вчителям

NAJNOWSZE WPISY