STRAJK

STRAJK OD 8 kwietnia 2019 roku.

  • Przyjdziemy do szkoły, ale nie będziemy prowadzili zajęć lekcyjnych ani opiekuńczych.
  • W strajku wezmą udział nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi.
  • To jest protest, w którym chodzi o naszą godność i o lepszą przyszłość polskiej szkoły.
  • Drodzy Rodzice! Mamy wspólny cel: jest nim dobra edukacja.
  • Walczymy o wzrost wynagrodzeń, ale jednocześnie o większe pieniądze dla oświaty.
  • Chcemy, żeby samorządy otrzymywały z budżetu państwa wyższą subwencję na szkoły, przedszkola i placówki oświatowe.
  • Protestujemy, bo zależy nam na przyszłości edukacji!

PLAKAT DO DRUKU

Podziel się na:

POWIĄZANE WPISY

26.06.2026

Zakończenie roku szkolnego – życzenia

Koleżanki i Koledzy, Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty! Dzisiaj uroczyste zakończenie roku szkolnego. W imieniu...

Czytaj więcej

15.06.2026

Wyniki ogólnopolskiego badania nt. ryzyka psychologicznego i stresu w zawodzie nauczyciela

Dobrostan nauczyciela nie jest kwestią poboczną ani luksusem – to jeden z filarów, na których opiera się dobra...

Czytaj więcej



KATEGORIE

COVID-19Edukacja włączającaFilmyInterweniujemyOgólne informacjeProtestReformyStatus zawodowyStatus zawodowy,ZniżkiZNP w mediachдопомагаємо вчителям

NAJNOWSZE WPISY