22.11.2018 Szkolenie z awansu zawodowego online. Webinarium ZNP o g. 17.30

Temat: Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o nowym awansie zawodowym!

Część I – Nauczyciel w okresie stażu

Od 1 września br. zmieniły się regulacje w zakresie awansu zawodowego! Nauczycielu, dowiedz się, co się zmieniło w Twoim przypadku! Jak realizować awans zawodowy! Część pierwszą webinarium poświęcimy nauczycielom w okresie stażu. Część druga, na którą zapraszamy wkrótce, będzie dotyczyła postępowania o nadanie stopnia awansu zawodowego.

Kiedy: czwartek, 22 listopada 2018 r., godz. 17.30

Czas trwania: ok. 90 minut

Lokalizacja: Online

Dla kogo: Nasze szkolenie kierujemy do wszystkich nauczycieli w okresie stażu, ekspertów, dyrektorów szkół, związkowców. Udział w profesjonalnym szkoleniu jest bezpłatny!

Zarejestruj się: kliknij tutaj; aby się zarejestrować!

W dniu naszego szkolenia online prosimy o kliknięcie w ten link powyżej na parę minut przed startem.

Po podaniu imienia i adresu e-mail znajdziecie się Państwo w “poczekalni”. Na 10 minut przed startem wydarzenia otworzymy nasz wirtualny pokój spotkań. Zapraszamy, aby być z nami te parę minut wcześniej i oswoić się z naszym nowym internetowym narzędziem.

Prelegenci: Szkolenie poprowadzi Dorota Michalak, prawnik i ekspert ZNP.

W webinarium wezmą udział także: Sławomir Broniarz, prezes ZNP oraz Krzysztof Baszczyński, wiceprezes ZG ZNP.

Zapraszamy!