VIDEO: Pierwsze spotkanie grupy roboczej ds. kwalifikacji, kształcenia i doskonalenia nauczycieli

17 lipca 2024 r. odbyło się w MEN pierwsze spotkanie grupy roboczej ds. kwalifikacji, kształcenia i doskonalenia zawodowego nauczycieli. Grupa działa w ramach Zespołu ds. pragmatyki zawodowej nauczycieli MEN powołanego z inicjatywy ZNP.

Uczestnicy:

  • Adam Młynarski, członek ZG ZNP
  • Alina Molska, członek ZG ZNP
  • Mirosław Kozik, Oddział ZNP w Pszczynie

Podziel się na:

POWIĄZANE WPISY

15.06.2026

Wyniki ogólnopolskiego badania nt. ryzyka psychologicznego i stresu w zawodzie nauczyciela

Dobrostan nauczyciela nie jest kwestią poboczną ani luksusem – to jeden z filarów, na których opiera się dobra...

Czytaj więcej

11.06.2026

Stres w zawodzie nauczyciela. Prezentacja wyników ogólnopolskiego badania – zaproszenie na konferencję prasową

Zapraszamy na konferencję prasową w poniedziałek 15 czerwca, podczas której przedstawiciele ZNP i UW po raz...

Czytaj więcej



KATEGORIE

COVID-19Edukacja włączającaFilmyInterweniujemyOgólne informacjeProtestReformyStatus zawodowyStatus zawodowy,ZniżkiZNP w mediachдопомагаємо вчителям

NAJNOWSZE WPISY