Spotkanie ZNP z nowym ministrem EiN. o g. 10.00

Nowy szef Ministerstwa Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek zaprosił dzisiaj, 21.10 przedstawicieli związków zawodowych na spotkanie.

Związek Nauczycielstwa Polskiego będzie reprezentował prezes Sławomir Broniarz.

Spotkanie ma się rozpocząć o godzinie 10.00.

ZNP przyjął nominację Przemysława Czarnka z niepokojem. “Uważamy, że wypowiedzi podważające prawa człowieka i godzące w ludzką godność nie powinny mieć miejsca w przestrzeni publicznej, a już na pewno nie powinny być głoszone przez urzędnika i kandydata na ministra odpowiedzialnego za kształcenie uczniów i studentów” – czytamy w stanowisku Prezydium Zarządu Głównego ZNP.

Podziel się na:

POWIĄZANE WPISY

18.05.2026

Nauczyciel Roku 2026

Zapraszamy do udziału w 24. w Konkursie Nauczyciel Roku organizowanym przez Głos Nauczycielski i Ministra Edukacji....

Czytaj więcej

08.05.2026

Wniosek ZNP do klubów poselskich o zajęcie stanowiska ws. „Godnych płac…”

Związek Nauczycielstwa Polskiego zwrócił się do wszystkich klubów i kół poselskich o zajęcie stanowiska w...

Czytaj więcej



KATEGORIE

COVID-19Edukacja włączającaFilmyInterweniujemyOgólne informacjeProtestReformyStatus zawodowyStatus zawodowy,ZniżkiZNP w mediachдопомагаємо вчителям

NAJNOWSZE WPISY